Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego

ubezpieczenie oc ciągnika siodłowego

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o kontakt z naszym biurem.

Nasza firma jest multiagencją współpracującą z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców działających w branży transportowej, oferując ubezpieczenia OC przewoźnika i ubezpieczenia środków transportu. W swojej ofercie posiadamy najtańsze dostępne na rynku ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego i innych pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy wybór najtańszej z polis kilku towarzystw ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy kalkulujemy z oferty PZU, Ergo Hestia, Generali, Uniqa lub InterRisk - w zależności od tego, która wycena jest najkorzystniejsza dla naszego klienta. Ceny ubezpieczeń zależą od parametrów ciągnika siodłowego, lokalizacji przedsiębiorcy i posiadanych zniżek, ale zaczynają się już od 3380zł (cena przy zniżkach 60%, ciągnik MAN TGA 18.430, kod pocztowy 05-8xx, rok produkcji 2003).

Jak kupić OC na ciągnik siodłowy?

Polisy na ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego dostarczamy firmami kurierskimi lub pocztą na terenie Polski, dzięki czemu przedsiębiorcy oszczędzają swój czas i pieniądze. Bezpłatną wycenę ubezpieczenia oferujemy na podstawie następujących danych:
- marka, typ i rodzaj ciągnika siodłowego (lub samochodu ciężarowego)
- pojemność silnika i rodzaj paliwa
- rok produkcji i data pierwszej rejestracji
- kod pocztowy właściciela ciągnika siodłowego
- posiadane zniżki lub informacja o ilości używanych pojazdów i liczbie szkód w ostatnich latach

Wkrótce w tym miejscu zamieścimy przykładowe wyceny ubezpieczenia OC ciągnika siodłowego, które sporządzamy dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!