Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

Oferta

Co zyskują nasi klienci?

Dzięki możliwości wyboru z pięciu towarzystw ubezpieczeniowych zyskujecie Państwo pewność wyboru najkorzystniejszej oferty - najniższej ceny i nabardziej komlepksowej ochrony. Tylko u nas, aby otrzymać wycenę ubezpieczenia wystarczy telefon lub mail - wybierzemy dla Państwa najlepsze ubezpieczenie, a polisę dostarczymy pod wskazany adres. Oszczędzacie Państwo czas - u nas można się ubezpieczyć bez konieczności wychodzenia z biura lub domu - na terenie okolic Legionowa ubezpieczenie dostarczamy pod wskazany adres. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty już teraz - jesteśmy do Państwa usług!

Ubezpieczenie komunikacyjne
ubezpieczenia komunikacyjne

W tej grupie ubezpieczeń oferujemy zarówno obowiązkowe OC, jak również dobrowolne Auto Casco, NNW i Assistance. W zależności od wybranej opcji możecie Państwo ubezpieczyć się od skutków wypadku, kradzieży i uszkodzenia pojazdu. Nasze ubezpieczenia pozwalają również na pokrycie kosztów naprawy lub holowania samochodu w przypadku awarii, jak też na wynajęcie auta zastępczego na czas usunięcia usterki. Zakres ochrony dopasowujemy do Państwa potrzeb i możliwości. Oferujemy tanie OC, kompleksowe AC, pełne Assistance i korzystne NNW.

Ubezpieczenia majątkowe dla osób prywatnych.
ubezpieczenia domów i mieszkań

Ubezpieczamy domy, mieszkania i inne nieruchomości (domki letniskowe, garaże, itp) od ognia, zalania i powodzi, uszkodzeń spowodowanych zjawiskami pogodowymi, skutków włamania i innych rodzajów ryzyka. Dodatkowo możecie Państwo objąć ochroną między innymi: wyposażenie nieruchomości, elektronikę, kosztowności i pozostałe wartościowe przedmioty. Proponujemy również zawarcie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), które gwarantuje wypłatę odszkodowania w takich sytuacjach jak np. zalanie sąsiada, szkody wyrządzone przez dzieci, uszkodzenia mienia osób trzecich.

Ubezpieczenia podróżne
ubezpieczenia w podróży

Dla osób wyjeżdżających za granicę oferujemy ubezpieczenia podróżne. Wypłata z polisy zapewnia między innymi: pokrycie kosztów leczenia, transport osób poszkodowanych w wypadkach, zwrot kosztów utraconego bagażu, zwrot kosztów rezygnacji z zaplanowanego wyjazdu i inne. Również w tym przypadku oferujemy ubezpieczenie OC, które pozwala na pokrycie szkód wyrządzonych osobom trzecim. Z ubezpieczeniem podróżnym nic nie zepsuje Państwu upragnionego wypoczynku.

Ubezpieczenia zdrowotne
ubezpieczenia zdrowotne

Klientom troszczący się o zdrowie swoje i swoich najbliższych oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, które umożliwia bezpłatne korzystanie z prywatnego systemu opieki zdrowotnej. W zależności od wybranej opcji uzyskujecie Państwo między innymi możliwość nielimitowanego korzystania z wizyt u specjalistów, nieodpłatnego wykonywania badań zlecanych przez lekarzy, a także korzystania z bezpłatnych zabiegów medycznych. Z tym ubezpieczeniem staniecie się niezależni od niewydolnego systemu państwowej opieki zdrowotnej.

Ubezpieczenia majątkowe dla przedsiębiorstw
ubezpieczenia firmy

Dla firm oferujemy pełne ubezpieczenie posiadanego majątku. Ubezpieczamy budynki, nieruchomości, wyposażenie, środki obrotowe, maszyny i urządzenia od każdego rodzaju ryzyka wyszczególnionego w wykupionej polisie. Dodatkowo proponujemy między innymi ubezpieczenia pracownicze, komunikacyjne na specjalnych warunkach, dobrowolne i obowiązkowe OC działalności, produktowe i inne. Oferty dopasowujemy indywidualnie do specyfiki i rodzaju prowadzonej działalności. Dla firm transportowych z całej Polski oferujemy atrakcyjne ubezpieczenia OC Przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym (OCP - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika). Firmom spedycyjnym proponujemy w korzystnych cenach OC spedytora.

Ubezpieczenia na życie
ubezpieczenia na życie

W tej grupie oferujemy Państwu ubezpieczenia, które gwarantują wypłatę świadczenia w przypadku utraty zdrowia lub życia. Zawierając ten rodzaj umowy możecie zapewnić sobie i swoim bliskim wypłatę znacznych świadczeń w przypadku wypadku, choroby lub śmierci osoby ubezpieczonej. Takie rozwiązanie gwarantuje, że najbliżsi nie pozostaną bez środków do życia. Dodatkowo dla naszych klientów, którzy chcą zabezpieczyć swoją przyszłość proponujemy ubezpieczenia na życie i dożycie oraz z funduszami kapitałowymi.

 

Pełną ofertę przedstawią Państwu nasi agenci. Serdecznie zapraszamy do współpracy!