Witamy!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Nasza misja

Służyć naszym klientom wiedzą i doświadczeniem, zapewniając najlepszą ochronę ubezpieczeniową.

O naszej firmie

O nas

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem oferującym ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie. Jeśli mieszkacie Państwo w jednej z następujących miejscowości: Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Rajszew, Skierdy, Jabłonna, Czosnów, Janówek, Chotomów, Modlin, Zakroczym i okolice - oferujemy bezpłatne wyceny ubepieczenia po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Polisę dostarczymy pod wskazany - bez wychodzenia z domu! Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów w punkcie obsługi mieszczącym się przy ul. Husarskiej 28 w Legionowie. W tym miejscu możecie Państwo zawrzeć każdy rodzaj umowy ubezpieczeniowej z palety naszych produktów.

Na terenie Legionowa, Jabłonny, Nowego Dworu Mazowieckiego, Białołęki i okolic dodatkowo świadczymy usługi bezpośrednio u klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami poprzez formularz na stronie kontakt.

Naszą ofertę kierujemy również do przedsiębiorców. Dla firm oferujemy kompleksowe ubezpieczenia majątku na specjalnych warunkach. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru produktów dopasowanych do specyfiki przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą pełen pakiet usług dotyczących ubezpieczeń na rzecz firm – od wystawienia polisy, poprzez monitorowanie płatności, odnowienia polis, po likwidację szkód.

ubezpieczenia rodzinne

Nasza oferta kierowana do klientów indywidualnych umożliwia ubezpieczenie praktycznie każdego rodzaju ryzyka. Wykupując polisę zapewniacie sobie Państwo wypłatę odszkodowania lub świadczenia, które pozwoli na pokrycie szkód powstałych w wyniku zdarzenia losowego objętego ubezpieczeniem. Już od kilkunastu złotych miesięcznie, możecie zyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje świadomość ubezpieczenia majątku lub życia. Oferujemy ochronę od każdego ryzyka - ognia, powodzi, zdarzeń losowych, odpowiedzialności cywilnej i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.